^Powrót na góre
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

 

„Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” to nowy projekt szkoleniowy realizowany przez fundację Nowoczesna Polska w partnerstwie z Collegium Civitas. Głównym działaniem w projekcie jest realizacja warsztatów z uczniami, rodzicami i nauczycielami szkół wszystkich poziomów w całej Polsce.
Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu bezpieczeństwa korzystania z sieci przez dzieci i młodzież, a także ich rodziców, opiekunów i nauczycieli.

Spotkanie jutro (wtorek) o godz. 15,30 w Zespole Szkół w Skawie.

Jest to element kompleksowego szkolenia, które przeprowadzamy dla uczniów, nauczycieli i dla WAS Rodzice.

Proszę o poinformowanie innych rodziców.

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Skawie Rights Reserved.