^Powrót na góre
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

komunikaty

No witam
Informuję, że od 11 września 2017r. ze względów bezpieczeństwa został przeniesiony przystanek. Dotychczas w trakcie odwozu autobus zatrzymywał się w okolicach Filii. Teraz uczniowie będą wysadzanie na pierwszym przystanku powyżej Filii (ok. 300m).

Informuję również, że nie zmienił się układ przystanków w trakcie rannego przywozu. Uczniowie nadal będą zabierani spod budynku Filii.

Zapraszamy na uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

  1. Dowóz uczniów: Skawa Górna 7.45, Skawa Dolna 8.00.
  2. 8.30 Msza Święta.
  3. 9.30 Spotkanie na hali sportowej.
  4. Spotkanie z wychowawcami.
  5. ok. godz. 10.15 odwóz uczniów na Skawę Dolną.
  6. ok. godz. 10.30 odwóz uczniów na Skawę Górną.

Na prośbę RR przekazuję informację, że w bieżącym roku szkolnym zostało utrzymane jednorazowe stypendium finansowe dla uczniów za osiągnięcia:
1. Finalista Małopolskich Konkursów/Olimpiad Przedmiotowych 200 zł (w przypadku laureata 300 zł) - za każdy konkurs,

2. Sport – Im. w powiecie lub I-III w rejonie województwie w konkurencjach indywidualnych – 200 zł; w konkurencjach drużynowych najlepszy zawodnik turnieju co najmniej na szczeblu powiatu - 200 zł. Nagroda przyznawana danemu uczniowi jeden raz w danej dyscyplinie za najwyższy sukces.

Dyrektor Zespołu Szkół w Skawie przesyła poniżej warunki ubezpieczenia, które chętnych uczniów obejmie w tym roku placówka. Firmę ubezpieczeniową i warunki wybrała Rada Rodziców w porozumieniu z dyrekcją.

Poniższe dokumenty zostały dodatkowo przesłane do Państwa w systemie Synergia.

Jak co roku, zapraszamy do skorzystania oferty, która w porównaniu z ubezpieczeniem indywidualnym, jest o wiele korzystniejsza. Dodatkowo ubezpieczenie wszystkich uczniów w szkole daje nam możliwość zwolnienia aż 32 uczniów z opłat (np. w rodzinach wielodzietnych).

 

1. Ogólne warunki ubezpieczenia.

 

2. Wybrany wariant ubezpieczenia.

 

3. Tabela świadczeń.

 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Skawie Rights Reserved.