^Powrót na góre
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zespół Szkół w Skawie

Wycieczka klas IVA, IVB i V SP

img 035720 czerwca uczniowie klas czwartych i piątej pojechali na szkolną wycieczkę. W Ogrodzie Doświadczeń w Krakowie mieli okazję poruszać się z kompasem, wyznaczać azymuty,układać mapę i korzystać z wielu atrakcji. Upalna pogoda nie zniechęciła uczniów do zabawy z wykorzystaniem urządzeń, które prezentowały różne zjawiska fizyczne. Najbardziej podobał nam się kalejdoskop, pryzmat oraz wir wodny.

img 0366
Po wyjedzie z Krakowa udaliśmy się do Niepołomic, gdzie zwiedziliśmy Planetarium. Na początku wysłuchaliśmy o obejrzeliśmy  wykład, z którego dowiedzieliśmy się  o ewolucji gwiazd, składzie chemicznym planet i przyszłości Układu Słonecznego. Po wykładzie mogliśmy pobudzić nasz wyobraźnię, obserwując niebo pełne gwiazd....To była ciekawa i pouczająca wycieczka.
Sylwia Pyka
Joanna Handzel
Urszula Konieczny

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Skawie Rights Reserved.