^Powrót na góre
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zespół Szkół w Skawie

XVI Gminny Konkurs Biblijny

dscf894930 maja w sali teatralnej naszego kościoła parafialnego odbyła się finał XVI Gminnego Konkursu Biblijnego. W tym roku tematem była Ewangelia wg św. Marka. Konkurs organizowała nasza szkoła we współpracy z parafią oraz przy wsparciu Urzędu Gminy w Rabie Wyżnej. W konkursie udział wzięło pięć szkół podstawowych naszej gminy, które wystawiły trzyosbowe grupy swoich uczniów, którzy przyjechali ze swoimi katechetami.

Nad poprawnym przebiegiem czuwała komisja w skladzie: mgr Maria Tokarczyk-Włodek, p. Zofia i Mateusz Papierz oraz proboszcz naszej parafii ks. Krzysztof Rodzinka SDB. W trzech etapach: pracy plastycznej, scenki teatralnej oraz testu wiedzy w postaci krzyżówki; następujące miejsca zajęły:

I - sp w Rokicinach Podh,

II - sp w Rabie Wyżnej i sp w Bielance,

III - sp nr1 i nr3 w Skawie.

Konkurs zakończył się rozdaniem nagród ufundowanych przez Urząd Gminy oraz wspólnym ogniskiem z kiełbaską. Wszystkim organizatorom dziękujemy, a uczestnikom gratulujemy chęci i zaangażowania w studiowaniu Słowa Bożego. 

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Skawie Rights Reserved.