^Powrót na góre
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Zespół Szkół w Skawie

Alkoholowi mówimy NIE!

Od 20.04.17 r. do 12.05.17 r. prowadzony był w ZS w Skawie plastyczny projekt profilaktyczny, który polegał na wykonaniu ulotki mającej na celu uświadomienie uczniom o zgubnych skutkach stosowania środków odurzających. Projekt adresowany był do uczniów realizujących przedmiot „zajęcia artystyczne” oraz „technika”. Wśród wszystkich oddanych prac wyłonionych zostało 19 najlepszych realizacji, których autorzy w ramach nagrody wzięli udział w I plenerze artystycznym.

Zwycięskie realizacje wykonali:

Agnieszka Bachul, Asia Bandyk, Ola Barcik, Klaudia Czyszczoń, Klaudia Dziwisz, Paulina Gacek, Darek Homa, Maja Latawiec, Asia Łukaszka, Wiktoria Nowak, Szymek Pacyga, Ola Pędzimąż, Gabrysia Stopka, Kacper Syrnik, Konrad Syrnik, Żaneta Wojdyła, Gabrysia Wójciak, Kuba Wójciak i Emilia Ząbek.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie projektu profilaktycznego:

Mariola Chowaniec – muzyka, zajęcia artystyczne

Aleksandra Maciaszek – plastyka, zajęcia artystyczne

Małgorzata Dawiec – technika (juror)

Iwona Zielonka-Adamczyk – pedagog (juror)

Copyright © 2013. Zespół Szkół w Skawie Rights Reserved.